ELWI Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


KONTAKT

adres Wenedów 3E
75--847 KOSZALIN
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
Katalog produktów:
Hurtownia płyt meblowych Koszalin Hurtownia płyt meblowych Koszalin Przedmiotem naszej działalności jest wyspecjalizowana sprzedaż hurtowa i detaliczna płyt meblowych. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, która obejmuje nie tylko materiały do produkcji mebli, ale również elementy wyposażenia wnętrz oraz płyty budowlane. To właśnie w Koszalinie, mieści się ... (czytaj więcej)
Akcesoria meblowe Koszalin Akcesoria meblowe Koszalin Firma ELWI, to rodzinna, a jednocześnie nowocześnie i dynamicznie rozwijająca się spółka, utworzona w 1994 roku. Początkowo ELWI było zakładem zajmującym się przetwórstwem tworzyw sztucznych, jednak w 2000 roku, całkowicie zmieniliśmy profil swojej działalności i od tego momentu funkcjonujemy w branż ... (czytaj więcej)
płyta budowlana mfp Koszalin płyta budowlana mfp Koszalin Towary w szerokim zakresie różnorodności (akcesoria meblowe, płyty meblowe, płyty osb, płyty budowlane mfp), są łatwo dostępne, dzięki dużym zasobom magazynowym. Natomiast te, które nie są dostępne od ręki, staramy się sprowadzić w możliwie najkrótszym terminie. Życzliwy personel służy pom ... (czytaj więcej)
Akcesoria meblowe Słupsk Akcesoria meblowe Słupsk Firma ELWI, to rodzinna, a jednocześnie nowocześnie i dynamicznie rozwijająca się spółka, utworzona w 1994 roku. Początkowo ELWI było zakładem zajmującym się przetwórstwem tworzyw sztucznych, jednak w 2000 roku, całkowicie zmieniliśmy profil swojej działalności i od tego momentu funkcjonujemy w b ... (czytaj więcej)
Hurtownia płyt meblowych Słupsk Hurtownia płyt meblowych Słupsk Przedmiotem naszej działalności jest wyspecjalizowana sprzedaż hurtowa i detaliczna płyt meblowych. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, która obejmuje nie tylko materiały do produkcji mebli, ale również elementy wyposażenia wnętrz oraz płyty budowlane. To właśnie w Koszalinie, mieści się ... (czytaj więcej)
płyta budowlana mfp Słupsk płyta budowlana mfp Słupsk Towary w szerokim zakresie różnorodności (akcesoria meblowe, płyty meblowe, płyty osb, płyty budowlane mfp), są łatwo dostępne, dzięki dużym zasobom magazynowym. Natomiast te, które nie są dostępne od ręki, staramy się sprowadzić w możliwie najkrótszym terminie. Życzliwy personel służy pom ... (czytaj więcej)