ELWI Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


KONTAKT

adres Wenedów 3E
75--847 KOSZALIN
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
O FIRMIE:

ELWI – HUTROWNIA PŁYT MEBLOWYCH

ELWI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa to rodzinna, a jednocześnie nowocześnie i dynamicznie rozwijająca się firma, która od 2000 r funkcjonuje w branży meblarskiej jako hurtownia.

Nawiązując współpracę z jednym ze światowych producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych – firmą Pfleiderer, staliśmy się jednocześnie jedynym Autoryzowanym ich Przedstawicielem w Koszalinie, Słupsku, jak i okolicach.

Przedmiotem naszej działalności jest wyspecjalizowana sprzedaż hurtowa i detaliczna. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, która obejmuje nie tylko materiały do produkcji mebli, ale również elementy wyposażenia wnętrz oraz płyty budowlane.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze technicznej oraz wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie sprostać zleceniom nawet najbardziej wymagających klientów w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych.

Stawiamy na profesjonalną obsługę Klienta. Będąc rodzinnym przedsiębiorstwem, staramy się również utrzymywać taką atmosferę w pracy, co przekłada się na relacje z klientami. Naszym kapitałem są pracownicy/ludzie. Staramy się stworzyć zespół z ludzi pełnych pasji, kreatywności i posiadających wysoką wiedzę o branży.

Towary w szerokim zakresie różnorodności są łatwo dostępne, dzięki dużym zasobom magazynowym. Natomiast te, które nie są dostępne od ręki, staramy się sprowadzić w możliwie najkrótszym terminie. Życzliwy personel służy pomocą na każdym etapie sprzedaży.

Jakość, konkurencyjność cenowa oraz dostawy w krótkim czasie to główne zadania jakie przed sobą stawiamy. Na rynku regionalnym firma “ELWI” stanowi mocny i pewny punkt wśród dostawców dla większości producentów mebli. Mamy nadzieję, że jako prężny partner biznesowy rozwiniemy tę gałąź przemysłu w województwie zachodniopomorskim, pomorskim i nie tylko oraz staniemy się dla klientów firmą godną zaufania, służącą pomocą oraz wsparciem.

 

Przedmiotem naszej działalności jest wyspecjalizowana sprzedaż hurtowa i detaliczna płyt i akcesoriów meblowych. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, która obejmuje nie tylko materiały do produkcji mebli, ale również elementy wyposażenia wnętrz oraz płyty budowlane. To właśnie w Koszalinie, mieści się siedziba firmy wraz z centrum magazynowym oraz sklep dla klientów detalicznych.

 

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo między innymi: akcesoria meblowe, płyty meblowe, wkłady do szuflad, systemy przesuwne, płyty budowlane mfp, płyty osb, itp. Świadczymy również, usługi w następującym zakresie: cięcie płyt meblowych, oklejanie płyt meblowych, przycinanie płyt, inne.